Windows 7 VPN Bağlantısı Nasıl Kurulur? Xhamster.Com'a Nasıl Girilir? Videolu Anlatım


Windows 7 VPN Bağlantısı Nasıl Kurulur? Xhamster.Com'a Nasıl Girilir? Videolu Anlatım Hafta sonu bunu yazıcam anlatıcam dedim. Herşeyini yazdım fakat bloga girmek nasip olmadı neyseki en sonunda fırsat bulabildim sizlerin bilmediğini varsayarak vpn ayarları nasıl yapılır bunu anlatmak istedim ve videosunu hazırladım. İnanın bu durum o kadar basitki kesinlikle videoyu izleyen herkes yapabilecektir. Amacımız zaten yasaklı sitelere girmek bunu herkes yapmak istiyo bazılarıda xhamster.com gibi sitelere nasıl girilir sorunsuz bir şekilde öğrenmek istiyo bizim görevimizde göstermek o yüzden buyrun izleyin. Hayırlı Ugurlu Olsun.

Arkadaşlar bazı arkadaşlar vpn şifrelerini nereden alıcaklarını bilememişler bu nedenle aşagıda verdiğim konu linklerimizden seçtiğiniz lokasyondaki konunun içerisinden vpn sağlayıcı adresine tıklayın ardından kullanıcı adı ve şifre kısmını videodaki gördüğünüz gibi aynen girin bir problem yaşarsanız lütfen yorum kısmından bize ulaşın.


8 Saat Bağlı Kalabileceğiniz VPN

http://resimlivideoluanlatim.blogspot.com/2013/01/8-saat-bagl-kalabileceginiz-ucretsiz.html

United Kingdom Lokasyonlu VPN

http://resimlivideoluanlatim.blogspot.com/2013/01/en-iyi-uk-lokasyonlu-bedava-vpn-server.html

ABD Lokasyonlu VPN

http://resimlivideoluanlatim.blogspot.com/2013/01/baska-bir-amerika-lokasyonlu-bedava-vpn.html

Kanada Lokasyonlu VPN

http://resimlivideoluanlatim.blogspot.com/2013/01/ucretsiz-kanada-lokasyonlu-baska-bir.html

4 Ülke Bir Arada Yeni VPN

http://resimlivideoluanlatim.blogspot.com/2013/01/freevpntunnelcom-ucretsiz-uzun-sureli.html


DUYURU

Yapamayan arkadaşlar için sorun yaşayan arkadaşlar için tavsiye VPN adreslerini alacağınız sayfaları yeniledim yukarıdaki konu linklerimize yönlenerek hangi vpn ile bağlanmak istiyorsanız o VPN'i seçebilirsiniz. Destek için yorum yaparak ve reklamlara tıklayarak paylaşımların devamını sağlamaya katkıda bulunabilirsiniz.