Yasaklı , Engelli Sitelere Nasıl Girilir?

Yasaklı , Engelli Sitelere Nasıl Girilir?


Bazı anlattığım konularımdan bu başlık altından bahsetmek isterim çünkü google aramalarında bu başlık içerisindeki kelimelerle arama yapılıyor genelde benim anlattığım diğer konularla örtüşmediği için benimde bu konuyu yazmam gerekti. Şimdi daha önce yapmış olduğum konu adreslerini aşağıda sırayla ne işe yaradığını anlatarak bahsedicem. Genelde bunun ne işe yaradığını merak ediyorsanız. Bu bizim ıp adresimizi uzakta bir yerden bağlanmış gibi göstererek o bağlantı yaptığımız ülkenin ıpsini kullanarak engelli yasaklı sitelere giriş yapmamızı sağlar bir çok kişi bunu porno sitelerine girmek için kullanıyor kimi devlet merkezli engellenen film , müzik vb. sitelere girmek için kullanıyor amaç ne olursa olsun bu bizim ıpmizi değiştirerek yapıyor. Buyrun bir deneyin.


Windows 7 , Windows Xp de VPN ( Virtual Private Network ) Ayarları Nasıl Yapaılır? Bilmiyorsanız Aşağıdaki Konuya Giderek Videolu Anlatımı İzlemelisiniz.


Daha Sonrasında Farklı Lokasyonlu Bağlantılar Kurmak İsterseniz Aşağıdaki Konulardaki Server Bilgilerine Bakmalısınız Güncel VPN bilgilerine ulaşmak için yararlı bilgiler kategorimize göz atmalısınız.