Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle
Biletlerin günler öncesinden bittiği basketbol şöleni dün Fenerbahçe Ülker Sports Arena da yapıldı. harika bir basketbol şov vardı. Önce yetenek karşılaşmaları yapıldı. Daha sonra Türk ve Yabancı yıldızlar karması karşı karşıya geldi. Muhteşem bir maç oldu. Maçı  Yabancı Yıldızlar 116-115'lik skorla kazandı. 

Royal Halı Gaziantep B.B. oyuncusu maçın Joey Dorsey MPV 'si seçildi. Karşılaşmada 20 sayı üreten Anadolu Efesli Vujacic, maçın en skorer ismi oldu. Türk Yıldızlar takımında ise Semih Erden 19 sayı 10 ribaunt ile ''double double'' yaptı.

All Star maçı öncesi Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması'yla eğlenceli vakit geçiren izleyiciler, All Star maçıyla da adeta basketbol ziyafeti çekti.
Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzleBeko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle  Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle  Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle  Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle  Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle  Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle  Beko Basketbol Ligi All Star Karşılaşması 2013 İzle   Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması  Üç Sayı, Smaç ve Yıldızlar Şut Yarışması