Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri

Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - oyuncu geliştirme taktikleri ile karşınızdayız. Her ne kadar hileler oyunun sonunu hazırlasa da vazgeçilmezdir. Pes 2013 hilelerinden Ana Lig ve Efsane olun hilelerini paylaşacağım. Önce biraz bu seçeneklerden bahsedeyim.


 Futbol oyunu Pes serilerinin son yıllarda çıkardığı oyunlarda daha uzun soluklu ve oyuncuyu oyuna kitleye seçenekler var. Bunların en güzeli şüphesiz Efsane Olun ve Ana Lig. Pes 2013 ile beraber kulüp başkanlığını da üstleniyorsunuz. Sadece futbol oynamak yada karşılıklı maç yapmak değil oyuncu geliştirmek ve takip edilebilir oyun oynamak Pes'in yeni hedefleri arasında. Belki Ana lig yada kulüp başkanlığı Football Manager yada Fifa Manager kadar akıcı olmasa da oyun seçenekleri arasında oynanabilir zevkli bir oyun. Efsane Olun seçeneği ise gerçekten oyuna heyecan katan bir seçenek olmuş. İster kendi karakterinizi ister orjinal bir oyuncu ile futbolcu olabiliyorsunuz.

Efsane Olun En İyi Hızlı Geliştirme Seçenekleri.
Oyunda ki önemli kıstaslar vardır. Orta saha oyuncuları çok hızlı gelişir. Forma şansı yüksektir. Özellikle defansa dönük oynayan orta saha oyuncuları hızlı gelişir fakat çok yüksek güce sahip olmazlar. Forvetler ise fazla forma şansı bulamazlar ilk takımlarında. Hatta 1 en fazla 2 maçta oynayabilirler. Defans oyuncusu olmak kimse istemez ama 1 sene sonra banko oyuncu olmak güzel olur dimi. Bütün takvimi takip edin ve bütün maçlardaki puanları toplayın. Bu size çok faydalı olacak.

Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi Hakkında Bilgiler


PC için kullanılabilir.
Ana lig ve Efsane olun GP puanı arttırma hilesidir

 Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi İndirmek İçin TIKLAYIN
( Linkte hata varsa lütfen bildirin)

Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi Kurulumu


Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri  Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri   Pes 2013 Ana Lig - Efsane Olun GP Hilesi - Oyuncu Geliştirme Taktikleri